Jak wybudować i zarobić?

Wyobraź sobie, że zainwestowałeś 1 000 000 zł i tutaj po roku zyskałeś 5 razy 1 000 000 – to tylko marzenia, ale marzenia się spełniają. Dlaczego warto inwestowac w nieruchomości w Bułgarii? Podam Ci 4 powody: „Bułgaria w 1996 r. znajdowała się na skraju bankructwa gospodarczego, do którego nie doszło dzięki zaleceniom Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Dziś jest członkiem Unii Europejskiej, a tamtejszy rynek nieruchomości przynosi krociowe zyski.” dodajmy jeszcze „WRACA MODA NA WAKACJE W BUŁGARII. TO OBECNIE NAJSZYBCIEJ ROZWIJAJĄCY SIĘ KRAJ W EUROPIE BUŁGARIA przeżywa swoją drugą młodość – mówi Magda Plutecka-Dydoń z biura podróży Neckermann, które w tym roku w stosunku do poprzedniego odnotowało trzykrotny wzrost sprzedaży wyjazdów do Bułgarii.” żeby nie było mało „Artykuł w Rzeczpospolitej wskazuje, że już za 40 tysięcy euro można kupić 40-metrowe mieszkanie w bułgarskim kurorcie nad Morzem Czarnym.” i ostatni „Wielu Polaków w latach 70. i 80. lubiło spędzać urlop w ośrodkach wypoczynkowych czy hotelach na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Teraz, po wejściu tego kraju do UE, Polacy zaczęli interesować się możliwością kupna w Bułgarii letniskowej bazy dla swojej rodziny.

Zachętą są niższe ceny od obowiązujących w Hiszpanii czy w Chorwacji.” Nie przekonałem Cię? Zawsze pozostaje: apartamenty w bułgarii, mieszkania katowice, nieruchomości Katowice.
Szukasz nieruchomości? Chcesz w coś zainwestować – mam dla Ciebie rozwiązanie. Proponuję apartamenty w Bułgarii lub nieruchomości Katowice. Ale skupmy się tutaj na Bułgarii, wymienię Ci kilka powodów dlaczego powinieneś właśnie inwestować w Bułgarię – po pierwsze chciałem zaznaczyć, że bardzo szybko kwota, którą zainwestujemy może zwrócić się już w ciągu pierwszych miesięcy i to z wielką wielokrotnością, po drugie ponad 150 dni słonecznych w ciągu roku . Sezon nad morzem trwa od początku maja do końca października, a woda osiąga nawet 27 stopni ciepła, po trzecie doskonałe warunki i miejscowości narciarskie. Urozmaicone i bogate wybrzeże (piaszczyste plaże i strome urwiska z pięknymi widokami, 260 km plaży), po czwarte język bułgarski jest językiem słowiańskim, a więc podobnym do polskiego.