Szkolenia coachingowe

Podstawy CoachinguPODSTAWY COACHINGU w Bielsku-Białej

Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego zaprasza  na jedno ze swoich najlepszych szkoleń! Tym razem we współpracy z Bielskim Centrum Coachingu! Jeśli myślisz o pracy coacha, chcesz wykorzystać metody coachingowe w pracy lub życiu osobistym, fascynuje Cię świat niezwykle skutecznych narzędzi coachingowych – to szkolenie jest dla Ciebie! A gdzie lepiej nauczysz się coachingu, jak nie w miejscu, w którym istnieje i prężnie działa Szkoła Profesjonalnego Coachingu, zrzeszająca specjalistów w swojej branży? Zapraszamy!

szkoleniaAby relacja była celem – zastosowanie nurtu Gestalt w kontakcie z klientem

Relacja to sedno skutecznego działania w kontakcie z klientem. Bez niej bardzo trudno przeprowadzić efektywny trening, proces coachingowy czy terapeutyczny. Gestalt jako podejście humanistyczno-egzystencjalne koncentruje się na specyficznych zjawiskach, które towarzyszą budowaniu relacji między dwiema osobami. Odpowiednio wykreowana i niepowtarzalna przestrzeń kontaktu umożliwia osiąganie zamierzonych celów klienta. Dzieje się to za pomocą twórczego eksperymentowania, poszukiwania nowych sposobów uzyskania wsparcia i zaspokajania swoich potrzeb. Pogłębiona świadomość tego, co się dzieje w pracy z klientem stanowi fundament wprowadzania zmian. To również okazja do urzeczywistniania potencjału jakim dysponuje człowiek i grupa.

Celem szkolenia „Aby relacja była celem” jest stworzenie środowiska, w którym uczestnicy poznają i doświadczą różnych sposobów budowania relacji z klientem. Będzie to również okazja, aby poszerzyć wachlarz swoich narzędzi pracy o metody i techniki nurtu gestalt.

TTrening rozwoju osobistego procesrening Rozwoju Osobistego PROCES ®

Trening rozwoju osobistego PROCES ® to 5-dniowy autorski program skoncentrowany na rozwoju umiejętności interpersonalnych oraz pracy nad problemami doświadczanymi w życiu osobistym i zawodowym. Pomysł na program według formuły PROCES® powstał na bazie głębokich i transformujących doświadczeń treningów interpersonalnych prowadzonych dla przyszłych coachów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *