Mapa Marzeń Rodzinnych

Mapa Marzeń RodzinnychW ramach  I Bielskiego Spotkania Rozwojowego: „Poza schematem” zapraszamy nietypowo, bo do tworzenia Mapy Rodzinnych Marzeń.

Jeśli rodzina jest dla Ciebie ważna i właśnie na tej sferze chcesz szczególnie skupić się w tym roku to proponujemy Ci spotkanie gdzie w przyjaznej, integrującej atmosferze przyjrzymy się, poddamy refleksji oraz zobrazujemy swoje rodzinne marzenia…

Jak?

Będziemy pracować twórczo, głownie poprzez zabawę, wizualizację i kreatywne pobudzanie skojarzeń. Każdy w swoim tempie i na wybranym poziomie otwartości. Można przybyć samemu, z partnerką/partnerem, częścią swojej rodziny lub wszystkimi jej członkami. Nie ma ograniczeń wiekowych. Uzdolnienia plastyczne i zmysły estetyczne są zbędne – pracujemy pobudzając intuicję oraz swobodną ekspresję.

 Po co?

Takie spotkania są okazją do rodzinnych zbliżeń, ważnych rozmów na temat tego, co wartościowe dla wszystkich i co istotne dla każdego z osobna. Wspólna praca nad wizją przyszłości pokazuje co nas łączy, nasze zasoby, mocne strony i możliwości. Pozwala też zobaczyć korzyści wynikające z różnic oraz przewidzieć ewentualne przeszkody w budowaniu wspólnej drogi. Może to być cenny czas przyjrzenia się jaką rodzinę chcesz w przyszłości tworzyć i na czym się skupisz będąc z najbliższymi.

 Z kim?

Prowadzą doświadczone w swoim fachu: Dominika Borowska-Sasica-psycholog, trener, coach i terapeuta rodziny oraz Lucyna Pietrzyk-pedagog, coach, doradca socjodynamiczny i terapeuta rodziny

 Kiedy?: 27 stycznia 2016 od 17.00 do 19.30

Gdzie?: Instytut Systemowej Pracy z Rodziną „POZA SCHEMATEM”, Bielsko-Biała, ul. Kustronia 39 (nowy budynek Domeny)

Za ile?: Opłata amortyzacyjna za uczestnictwo w spotkaniu:

– 35 zł jeśli przychodzisz sam/a

– 50 zł jeśli przyjdziesz z partnerem/partnerką

– 70 zł jeśli będziecie rodzinnie

Warunki uczestnictwa: zgłoszenia przyjmujemy drogą telefoniczną lub mailową, ze względu na charakter spotkania mamy ograniczoną ilość miejsc, opłata dokonana przelewem jest potwierdzeniem rezerwacji.

Nr konta: 22124011701111001014917591, tytuł: BSR