KREATYWNY COACHING KARIERY

Klub-Coacha-BB-kwiecien„Robienie tego, co lubisz jest wolnością; lubienie tego, co robisz jest szczęściem”
/Frank Tyger/

Zapraszamy na kwietniowe wydanie Klubu Coacha w Bielsku-Białej.

Na warsztacie zapewnimy Ci czas i miejsce na zajęcie się Twoją Jasną Stroną Mocy: talentami, mocnymi stronami, zasobami, które możesz wykorzystać w pracy aktualnej i/lub przyszłej (wymarzonej:) – z większą świadomością i pomysłami na realizację.
Będziemy pracować Twórczo i Konkretnie – tyle, ile będziesz Chcieć.
Dzięki warsztatowi:
• nazwiesz swoje Mocne Strony (uwaga: wiem, że je posiadasz:),
• doświadczysz Kreatywnych Ćwiczeń, które możesz wykorzystać w swoim rozwoju oraz życiu zawodowym,
• poznasz metody i techniki Twórczego Myślenia, które są przydatne, gdy chcesz Coś Zrobić, znaleźć Nowe Rozwiązania w danej sytuacji, w tym w Planowaniu Kariery,
• dostaniesz szansę na :
– optymalne spojrzenie na swoją sytuację zawodową i ewentualną Zmianę lub „podkręcenie” i docenienie tego, co się ma:),

Warsztat jest wprowadzeniem do programu dwudniowego.

Osoba prowadząca:
Ewa Kruk – Krymula – trener rozwoju osobistego, dyplomowany doradca zawodowy, mgr pedagogiki UJ, certyfikowany trener zarządzania MATRIK, certyfikowany coach w Szkole Profesjonalnego Coachingu – programie akredytowanym przez Izbę Coachingu, której jest członkiem. Uczestniczka wielu szkoleń z rozwoju osobistego, m.in. Gestalt, RTZ, coachingu prowokatywnego, analizy transakcyjnej, pracy z ciałem, NVC, SFA – podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach. Autorka wielu publikacji, programów merytorycznych, ćwiczeń i testów predyspozycji zawodowych.
Od 13 lat wspieram osoby w rozwoju i poszukiwaniu drogi edukacyjnej i zawodowej. Prowadzę konsultacje indywidualne i szkolenia z zakresu doradztwa zawodowego, coachingu, kreatywności, rozwijania umiejętności miękkich oraz zdolności uczenia się. Współpracuję z uczelniami wyższymi i ośrodkami psychologicznymi. Pracuję w oparciu o Kodeks Etyczny Izby Coachingu. Towarzyszę w procesie przechodzenia przez zmianę ku zawodowej i osobistej satysfakcji. Uwielbiam patrzeć, gdy dzieje się to na moich oczach; mogę wtedy powiedzieć, że „wszystko, co robię w pracy, to czysta przyjemność”

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Warsztat adresowany jest do coachów, sympatyków coachingu i osób interesujących się rozwojem zawodowym.

Ilość miejsc ze względu na pojemność sali ograniczamy dlatego o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszty amortyzacyjne udziału wynoszą 35 zł (opłata za salę, poczęstunek i dojazd trenera) i płatne są NA MIEJSCU.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: dominika.borowska@gmail.com

Miejsce spotkania jest dogodnie skomunikowane i oparkingowane (można stawać wzdłuż ulicy). Instytut mieści się przy ul. Kustronia 39 w nowym budynku Domeny na I piętrze w sali 305

ZAPRASZAMY!