Jak pracować ze swoimi PRZEKONANIAMI?

przekonaniaKlub Coacha w Bielsku-Białej zaprasza na drugie październikowe spotkanie.

„Siła naszych przekonań nie dowodzi ich słuszności” John Locke

Przekonania to nasze najgłębsze przeświadczenia i opinie o otaczającym świecie, które uważamy za prawdziwe i które stanowią nasz subiektywny punkt widzenia. Mamy je praktycznie na każdy temat, również na swój. To bardzo silne elementy naszego wewnętrznego „ja” bo wpływają na odbiór rzeczywistości i odczuwane emocje. W trakcie warsztatu każdy będzie mógł zidentyfikować swoje własne przekonania, przyjrzeć się im i sprawdzić czy są „zdrowe” i mu służą, czy też nie. Zastanowimy się jak wiele od nich zależy i jak istotne jest ich odpowiednie formułowanie.
Będzie również możliwość przymierzenia innych przekonań, po to aby podjąć decyzję co do ich ewentualnej zmiany. A może niektóre z przekonań są nam po prostu niezbędne?
Zapraszamy na spotkanie ze swoimi przekonaniami…

Co będzie na warsztacie?
1. Przybliżenie tematu przekonań – skąd się biorą, jakie są, w jakim stopniu są one nam potrzebne i do czego?
2. Poznanie narzędzi coachingowych pomocnych w pracy z przekonaniami:
– wyłanianie własnych przekonań i przyglądanie się im pod kątem użyteczności
– metafory, wizualizacje i opowieści
– LUSTRO: ćwiczenie wglądowe poszerzające własną mapę i nadające symbolikę przeżyciom
– wypróbowane sposoby na zmianę przekonań

Dla kogo?
Wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć czym są przekonania i jak z nimi pracować.

Kto prowadzi?
Aneta Gut:
Coach oraz certyfikowany Trener – absolwentka Szkoły Trenerów MERITUM w Katowicach.:
„Szkolenia prowadzę od ponad 5 lat, mam za sobą doświadczenie ponad 1000 godzin na sali szkoleniowej i ponad 120 godzin praktyki coachingowej. Pracuję jako trener wewnętrzny w dużej organizacji międzynarodowej z wdrożoną kulturą zarządzania z elementami coachingu. Odpowiadam i dbam o rozwój potencjału partnerów biznesowych na różnych szczeblach zarządzania.

Praca – zarówno jako coach i trener – jest moją pasją. Wierzę w potencjał osoby z którą pracuję oraz w to, że decyzje, które podejmuje Klient są najlepsze jakie na dany moment może podjąć. Cieszy mnie możliwość bycia przy Kliencie kiedy szuka drogi i osiąga swój cel.

Ważny jest dla mnie element samorozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Czytam, uczestniczę w spotkaniach Klubu Coacha oraz poddaję się superwizji. Jestem uczestnikiem kursu Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego „The Art and Science of Coaching” – podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach, inspirowanego praktyką terapeutyczną Miltona Ericksona”.

Kiedy i gdzie?
26.10.2015 o 18.30 na Wzgórzu 5, I piętro (Bielskie Centrum Coachingu)

Za ile?
Opłata amortyzacyjna (koszty wynajmu sali, poczęstunku oraz dojazdu prowadzącej) wynosi 35 zł

Jak się zgłosić?
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczna jest wcześniejsza rezerwacja dokonana mailowo (zgłoszenie na FB nie gwarantuje uczestnictwa) na adres koordynatora spotkania: dominika.borowska@gmail.com lub telefonicznie: 509345153 potwierdzona wpłatą na konto: 22124011701111001014917591 TYTUŁ: KC
Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat!

ZAPRASZAMY!